Medyum Rana Kimdir?

Anneannesinden ve dedesinden Medyum Vedma Rana'nın annesine aktarılan durubakış yeteneği, annesinden de kendisine el verilmesi  ile yirmi yıldır pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu.

Ocak ailesinden gelen ve daha siz irtibata geçmeden rüyada sizi görerek kendisine bildirilen Vedma Rana, derdinize derman olduğu gibi ayrıca yüksek biyoenerji ile uzaktan etki sunabilmektedir.

Aileden gelen bu Allah vergisi yeteneğini sadece kabul ettiği kişilere sunan Medyum Vedma (İleri Görüş) Rana, 3 yıldır İstanbul'da çalışmalarını gerçekleştiriyor.


Çalışmaları ana hatlarıyla;
Astroloji, Tarot, Medyumluk ve Spiritüel hizmetlerdir.
Kısmet açma,
Cin musallatı,
İşlerin açılması,
Düşmandan korunma,
Eşler arasını düzeltme,
Rızk ve bereket açılması,
Nazardan korunma,
Çocuklar için eğitimde başarı çalışmaları vardır.

Ayrıca; panik atak, karanlıktan korkma, nazar ve benzeri rahatsızlıkları olan çocuklara seansları ÜCRETSİZDİR.
Orta Asya kökenliyim. 14 Yaşında geçirdiğim bir rahatsızlık sonucu, daha önce ailemde olan Allah vergisi bu yeteneği, İslam, Hristiyan ve Budizm dinlerine uygun yöntemlerle koruma çalışmalarıma yansıtıyorum. Sadece kişide değil, aileden gelen tüm geçmiş büyülere karşı şifa veriyor, çözüm sunuyorum.
Medyum Vedma Rana

Medyum Vedma Rana

Ocak ailesinden gelen Medyum Vedma Rana'nın anneannesinden ve dedesinden aktarılan durubakış yeteneği ile şifa veren özelliği sayesinde bugüne kadar pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu. Medyum Vedma Rana, gerekirse, 40 güne kadar şifaya kavuşmanız için çalışma yaparak çözüm garantili hizmet verir. Nerede o eski hocalar diyor, sorununuza bugüne kadar KALICI ÇÖZÜM bulamadıysanız, İstanbul en iyi medyum Vedma Rana ile dertlere elveda diyebilirsiniz.

papaz büyüsü bozan