Mezar, Zincirleme, Ölüm Büyüleri Nedir?

Çok büyük aşkların bile bitmesine neden olan mezar büyüsü, 11 gün gibi kısa sürede etki edebilen kara büyüler arasında bulunuyor. Yuva dağıtan, insan hayatını alt üst eden, ticari hayatını bitiren, sağlık bakımından tabir yerinde ise insan eriten bir büyü çeşididir. Mezar büyüsü genel olarak soğutma ve ayırma için yapılır. Bu büyü tarihte ilk olarak Sina Yarımadasında görüldüğü için diğer bir adı da Sina Büyüsüdür.

Büyüde temsili olarak iki bebek yapılır ve mezarlığa götürülür. Amaç, kişilerin birbirlerine duygularının öldüğünün simge edilmesidir. Bebekler toprağa gömülür.

Bir diğer büyü ise Zincirleme büyüdür. Bu büyü çeşidini yaptıran kişi, birden fazla hocaya gider ve büyünün etkisinde kalacak kişinin tüm işlerinin ters gitmesi için etkinin güçlü olmasını amaçlar. Zincirleme büyüde, büyüye maruz kalan kişi aynı konuda veya değişik konularda büyü etkilerinde kalabilir. 

Ölüm büyüsü ise bir kişinin hayatını toptan mahveden bir büyüdür. Büyüye maruz kalan kişi, her geçen gün erimekte, tüm işleri kesilmekte, yolları kapanmakta, el attığı bütün işler adeta durmaktadır. Sosyal hayat, aşk hayatı, ticari hayatı bir anda biter. Kişi farkına erken varmadığı takdirde, kısa süre içinde sağlığını kaybederek ölümcül hastalığa yakalanır.

Büyülerden Nasıl Kurtuluruz?
Zincirleme, Mezar ya da Ölüm büyüsünden arınmak ve normal hayata dönmek için özel yapılmış yurt dışından getirtmiş olduğum mumları kullanıyorum. Bu mumlar, kendi özellikleri itibarı ile Budizm, Hristiyan veya İslami usullere göre büyü çeşidine göre şifa sunuyor. Konu hakkında detaylı bilgi için benimle görüşebilir ve randevu alabilirsiniz. Dilerseniz, benimle irtibata geçmeden önce gerek web sitemde yer alan videoları gerekse YouTube Kanalımda yer alan videoları izleyerek çalışmalarım hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler; #mezar büyüsü  #ölüm büyüsü  #zincirleme büyü  #mezar büyüsü nedir  #ölüm büyüsü nedir  #zincirleme büyü nedir

Anneannesinden ve dedesinden Medyum Vedma Rana'nın annesine aktarılan durubakış yeteneği, annesinden de kendisine el verilmesi ile yirmi yıldır pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu.
Ölüm Büyüsü Nedir

Etiketler; mezar büyüsü, ölüm büyüsü, zincirleme büyü, mezar büyüsü nedir, ölüm büyüsü nedir, zincirleme büyü nedir,
Created By SoraTemplates | Distributed By MyBloggerThemes