Fal Bakılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fal bakılırken nelere dikkat edilmeli? Fal baktıran kişinin yapması gerekenler. Falın doğru çıkması için hangi adımlar atılmalı? 

Fal bakımı yaptıracak kişinin kendi hayatı hakkında falcıya bilgi vermemesi gerekir. İş hayatı, özel hayatı ya da ticari hayatınızda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Eğer, bir falcıya başvuruda bulundu iseniz, durumunuz hakkında konuşmamanız, falcının bunu size aktarması en doğru yoldur. Burada kilit nokta falcının doğru tespitlerini açığa çıkarmasıdır. Aksi halde fal baktıran zaten kendi söylediklerini duyacak ve faldan memnun kalmayacaktır.

Fal baktıracak kişinin geçmiş, şimdiki durumu ve geleceği hakkında yorumda bulunan falcının söyleyecekleri ile doğru analiz yapabilirsiniz ancak. Bu nedenle benden fal talebinde bulunacak kişilerin kendileri veya sıkıntıları hakkında bildirimde bulunmamalarının rica ederim.

Anneannesinden ve dedesinden Medyum Vedma Rana'nın annesine aktarılan durubakış yeteneği, annesinden de kendisine el verilmesi ile yirmi yıldır pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu.
Fal Bakilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Created By SoraTemplates | Distributed By MyBloggerThemes