Bereket ve Para Ritüelleri - Bereket Uygulamaları Nasıl Yapılıyor?

Ev ya da iş yerlerimizin bereketinin artması için yapmış olduğum uygulamalar, Budizm ve Hristiyan ritüellerine uygun, hem bulunduğunuz yaşam alanına ferahlık katmakta hem de gelirinizin artması, işlerinizin çoğalması ve aynı zamanda bereketini koruması açısından önemli çalışmalardır.

Uygulamalar, belirli ay ve güneş takvimine göre yapılıyor. Aşağıda resimde gördüğünüz ritüel, mitolojik anlamı olup, dualarla okunmuş ve güzel koku eşliğinde etki artıran bir özelliğe sahip. Yeni ay döneminde yapılmış olan çalışma, evinize şifa getirdiği gibi, çiçek sayıları kişinin kendi enerjisi ve özelliğine göre hesaplanmıştır.

Bu uygulamanın bulunduğu ortamda, ticaretiniz artar, paranız daha bereketli olur ve satılmasını arzu ettiğiniz ürünleriniz için ticaret hanenize yeni müşteriler gelmesini sağlar.
Bereket ve Para Uygulamaları


Anneannesinden ve dedesinden Medyum Vedma Rana'nın annesine aktarılan durubakış yeteneği, annesinden de kendisine el verilmesi ile yirmi yıldır pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu.

Etiketler; Bereket ve Para Ritüelleri, bereket ve para uygulamaları, zenginlik için uygulama, para için uygulama, bereket uygulamaları nasıl yapılıyor,
Created By SoraTemplates | Distributed By MyBloggerThemes