Kısmet Açma Tılsımı

Hayatımızda bazen gerek iş alanında olsun gerekse aşk hayatında olsun kısmetimizin kapalı olmasından şikayet edebiliriz. Bu gibi durumları aslında ihmal etmeden tedbirli şekilde lehimize dönüştürebiliriz. Yapmamız gereken tek şey üzerimizde kötü enerji ya da kısmet bağlılığı olup olmadığını öğrenmek.

Kısmet açmak için çeşitli çalışmalar ve teknikler elbette bulunuyor. Kısmetin açılması haricinde kişinin korumaya alınması da çalışmanın son aşaması olarak önem taşıyor. İki aşamalı olan bu uygulamayı, Hristiyan, Budizm veya İslami usul, dua, ritüellere göre sonuçlandırıyorum.

Kısmetiniz neden kapalı? Doğrudan size yapılmış bir büyü mü var, yoksa daha eskilere dayanan, ailenizden gelen olumsuz kötü enerjinin etkisinde misiniz hala? Önce bunları tespit ediyor, daha sonra dua ve uygulamalar ile üzerinizden atılmasını, rahatlamanızı, kısmetinizin açılmasını sağlıyorum. Son aşamada ise yukarıda belirttiğim gibi koruma tılsımı ile sizi korumaya alıyorum. Uygulamaların detayları hakkında benimle gün içinde görüşebilir, randevu alabilirsiniz.

Anneannesinden ve dedesinden Medyum Vedma Rana'nın annesine aktarılan durubakış yeteneği, annesinden de kendisine el verilmesi ile yirmi yıldır pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu.

Kısmet açma tılsımı, kısmet açma muskası, kısmet nasıl açılır, İstanbul Şişli, Taksim, Kağıthane medyum.

Etiketler: kısmet açma tılsımı, kısmet açma muskası, kısmet nasıl açılır,
Kısmet Açma Muskası

Created By SoraTemplates | Distributed By MyBloggerThemes