İkonaların Mucizevi Gücü

Eski Yunanca'da resim anlamına gelen ikona, Doğu Katolik ve Rum Ortodoks kiliselerinde genellikle rahipler tarafından yapılan Meryem ve azizleri konu alan tahta üzerine boyalarla yapılmış, vernikle cilalanmış resimlerdir. Mucizevi iyileştirme gücüne sahip olduklarına dair kanıtları ile yüzyıllarca insanoğlunun hayranlığını kazanmışlardır.

Hristiyanlıkta önemli yer edinen ikonalar, şifa ve büyü bozma amacıyla kullanılmış olup, etkisi ile kendini ispatlamış bir uygulamadır.

Uygulamalarda sorunun çeşidine göre hangi aziz ikonasının kullanılacağı yalnızca profesyonel medyumlar tarafından bilinir ve yapılır. Ben de çalışmalarımda; İslami, Budizm ritüellerinin yanı sıra Hristiyan ikonası uygulamasını kimi müşterilerime gerekli gördüğüm anda uyguluyorum. Papaz büyüsü bozma, muhabbet, şifa, cin musallatı ve diğer büyülerin bozulmasında etkin sonuç veren bir çalışmadır. Aşağıdaki resimde gördüğünüz Aziz Peter ve Fevronia ikonası sevgi ve muhabbet için yapılan bir çalışmanın temsilidir. Çok güçlü etkiye sahip olan uygulamanın hikayesi ise birbirini çok seven iki aşığın erdem ve bağlılığının örnek olmasından kaynaklıdır.

Anneannesinden ve dedesinden Medyum Vedma Rana'nın annesine aktarılan durubakış yeteneği, annesinden de kendisine el verilmesi ile yirmi yıldır pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu.
Hristiyan ikonası İle Büyü

Hristiyan ikonaları ile büyü bozma. İkona ile bağlama, ikona ile büyü çözme nasıl yapılır?
Etiketler; hristiyan ikonası, hristiyan ikonaları, hristiyan ikonası ile büyü, hristiyan ikonası ile büyü çözme, hristiyan ikonası ile büyü bozma, peter ve fevronia,
Created By SoraTemplates | Distributed By MyBloggerThemes