Karanlıktan Korkan Çocuklar İçin Dua Ritüeli

Bazen dış etkenler, bazen çocuğun iç dünyasındaki kör veya karanlık bir noktanın harekete geçmesi bazen de ruhsal dünyanın olumsuzluğu çocukların karanlıktan korkmalarına neden olur.

Duyduğu bir masal, söylence ile abartılmış bir olay, uslu olması için gerçek olmayan uyduruk sözler ya da küçük yaşta aruz kaldıkları kötü enerjiler çocukların karanlık ortamlarda istenmeyecek durumlara gelmesine neden olabilir. Yaş ilerledikçe bu korkunun azalacağına ya da yok olacağına inanmak yerine ön tedbir almanın faydasını da bilmek gerekir. Keza küçük yaşlarda başlayan bu korku ileri yaşlarda başka boyutlara sıçrayabilir.

Karanlıktan korkan çocukların bu durumlarını bertaraf etmek amacıyla ücretsiz seans düzenliyorum. Çocukların telkinle ve dua ile düzeleceğini bilmek dışında bazı durumları ise ebeveynlerin dikkate alması için onlara gerekli uyarılarda bulunuyorum.

Kısa sürede kesin çözüm sunan metotlar kendi uygulamalarım olup, çocukların bu kabuslarını son verecek niteliktedir. Danışmanlık hizmetimden yararlanmak için bana doğrudan ulaşabilirsiniz.

Medyum Vedma Rana

Karanlıktan Korkan Çocuklar İçin ÇÖzüm
Etiketler: karanlıktan korkan çocuklar, karanlıktan korkan çocuk duası, karanlıktan korkusu çözüm,

Medyum Vedma Rana

Ocak ailesinden gelen Medyum Vedma Rana'nın anneannesinden ve dedesinden aktarılan durubakış yeteneği ile şifa veren özelliği sayesinde bugüne kadar pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu. Medyum Vedma Rana, gerekirse, 40 güne kadar şifaya kavuşmanız için çalışma yaparak çözüm garantili hizmet verir. Nerede o eski hocalar diyor, sorununuza bugüne kadar KALICI ÇÖZÜM bulamadıysanız, İstanbul en iyi medyum Vedma Rana ile dertlere elveda diyebilirsiniz.

papaz büyüsü bozan