Hırsızlığa Karşı İş Yeri ve Dükkan Tılsımı

Malum mega kent olan İstanbul'da gün geçmiyor ki, bir iş yerinden ya da dükkandan hırsızlık, gasp ve soygun haberi alınmasın. Üzülerek seyrettiğimiz bu gibi durumlarda kayıp her zaman mal olmuyor elbette. Hayatını kaybedenleri de üzülerek seyrediyoruz.

Miktar ister büyük olsun ister küçük, maddi kayıp dışında hayatımızın da tehdit altında olması, ister istemez başka çareler aramamıza vesile oluyor. Yirmi yıllık deneyim ile daha önce kendi vatanımda yapmış olduğum hırsızlığa karşı iş yeri koruma tılsımını, bugün İstanbul'da yine sizlere birazda bunu bir görev bilerek sunuyorum. İş yeri veya dükkan için hırsızlık, gasp ve soyguna karşı yapmış olduğum çalışmalar hakkında detaylı bilgileri benimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hırsızlığa karşı iş yeri ve dükkan tılsımı olarak bilinse de, yapmış olduğum uygulamalarda düşmanlarınızın, hasetçilerin ve zarar vermek isteyen kişilerin de sizden ve iş yerinizden uzak kalmasını sağlıyorum. 

İş yerinizde bereketin artması ve kötü enerjilerin kaçması da yaptığım çalışmaların artı katkılarından sadece bir kaçıdır.

Hepimizin bildiği gibi istediğimiz kadar teknolojik yenilikler ile iş yerlerimizi koruyalım veya kapısına bekçi dahi dikmiş olalım, eğer, hırsızlık, soygun, gasp gibi olaylar olacaksa tüm bunların önüne geçmek için alternatiflerin belki de en başında gelen tılsım ve koruma işlemlerinin öncelikli amacı uzak durmalarını sağlamaktır. Korkutucu ya da caydırıcı özelliği teknolojik araçlardaki gibi algılanmasa da, etki olarak ilk adımdan itibaren istenmeyen durumlara karşı dükkan ya da iş yerinden uzak durmalarını sağlayan özelliğe sahiptirler. 

Yapmış olduğum tılsımların faydalarını bir kere daha listelemem gerekirse;

İş yeri hırsızlık olaylarına karşı koruma,
İş yeri gasp durumlarına karşı koruma,
İş yeri soygunlarına karşı koruma,
İş yeri kötü enerjilere karşı koruma,
İş yeri düşmanlarınıza karşı koruma,
İş yeri hasetçilere karşı koruma sağladığı gibi;

İş yeri bereket,
İş yeri müşteri artışı sağladığını da belirtmek isterim.

Etiketler; iş yeri tılsımı, iş yeri koruma, iş yeri muska, iş yeri bereket tılsımı, iş yeri hırsızlık tılsımı, iş yeri gasp tılsımı, iş yeri soygun tılsımı, dükkan hırsızlık tılsımı, dükkan gasp tılsımı, dükkan soygun tılsımı, iş yeri hırsızlık muskası, iş yeri soygun muskası, iş yeri gasp muskası, dükkan gasp muskası, dükkan soygun muskası, dükkan hırsızlık muskası
İş Yeri Hırsızlık İçin Muska

Created By SoraTemplates | Distributed By MyBloggerThemes