Ev, Araba Koruma Tılsımı - Büyüsü

Çeşitli doğal nedenler sebebiyle zarar, ziyan görmesini engellemek amacıyla evimizi ya da arabamızı tılsımla koruma altına almak mümkün.
Doğal sebeplerin yanı sıra büyü, nazar, kem göz gibi unsurlar çerçevesinde de zarara uğrama olasılığı olan ev ve arabalar için garantili koruma sağlıyorum.

Orta Asya kökenli duaların yanında Hristiyan, İslami veya Budizm dua ve tılsımları ile kendi çalışmalarımı sizlere sunuyorum. Detaylar hakkında benimle doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

Evinizi, arabanızı kutsama, arındırma, kötü enerji ve varlıkları defetme ritüelleri ile yaşamınızın daha huzurlu olmasını istiyorsanız, 0 553 670 3743 numaralı telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

Etiketler: ev koruma büyüsü, ev koruma tılsımı, ev koruma ritüeli, araba koruma tılsımı, araba koruma büyüsü, araba koruması, 

Ev Koruma Tılsımı


Medyum Vedma Rana

Ocak ailesinden gelen Medyum Vedma Rana'nın anneannesinden ve dedesinden aktarılan durubakış yeteneği ile şifa veren özelliği sayesinde bugüne kadar pek çok hasta iyileşti, pek çok kara büyülere maruz kalan insan normal hayatına ve huzura kavuştu. Medyum Vedma Rana, gerekirse, 40 güne kadar şifaya kavuşmanız için çalışma yaparak çözüm garantili hizmet verir. Nerede o eski hocalar diyor, sorununuza bugüne kadar KALICI ÇÖZÜM bulamadıysanız, İstanbul en iyi medyum Vedma Rana ile dertlere elveda diyebilirsiniz.

papaz büyüsü bozan